Danışmanlık Kulübü ve Danışmanlık Kulübü

PARS Roket Grubu Tanıtımı-October Sky Filmi Gösterimi

Başlangıç Tarihi 11 Ekim 2012 17:30
Bitiş Tarihi 11 Ekim 2012 20:00
Yer Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi TAV Konferans Salonu
Etkinlik Türü Film Gösterimi
Etkinlik Sorumlusu Ayhan YAĞCI
İletişim http://www.facebook.com/yagciay
Ayrıntılı Bilgi http://www.facebook.com/pages/PARS-Roket-Grubu/411359845569437
Katılım Türü Ücretsiz

İTÜ PARS Roket Grubu Yeni Ekip Arkadaşlarını Arıyor!

Merhaba arkadaşlar; PARS Roket Grubu olarak bizimle birlikte yeni roketler ve alt sistemlerini tasarlayacak, test edecek ve üretecek ekip arkadaşları arıyoruz.

Hazırlık ya da son sınıf olmak gibi bir şartımız yok.Sadece meraklı, yeni fikirler üretip bunlar için araştırmalar yapabilecek ve özverili bir şekilde ekip çalışmalarına katılabilecek hemen hemen tüm mühendisliklerden arkadaşlar arıyoruz. İnterdisipliner bir yapıya sahip olan grup, toplam 13 farklı mühendislik disiplininden 20'den fazla öğrenci barındırmaktadır.PARS Roket Grubu, Uçak ve Uzay Mühendisliği Kulübüne bağlı bir gruptur. PARS'ın hedefleri, Türkiye'de düşük itkiden yüksek itkiye kadar tamamen özgün , yerli üretim roket motorları üretmek ve test etmek.Bununla birlikte yapısal anlamda yeni sistemler denemek. Uçuş bilgisayarları, ateşleme sistemleri, test ve ölçüm sistemleri gibi bir çok ürün geliştirip, kullanmak.

Aramıza katılacak arkadaşlarımıza, önümüzdeki dönemlerinde üzerinde çalışacağımız yeni roket sistemlerinin üretilmesi sürecinde bizimle birlikte çalışıp deneyim kazandırmanın yanısıra üretmenin ve ürettiğini kullanmanın vazgeçilmez gururunu yaşama fırsatı sunuyoruz.

Daha da detaylı bilgi edinmek için ise 11 Ekim 2012 saat 17:30'da Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi, TAV Konferans Salonu'ndaki sunumumuza bekleriz. Hemen ardından da October Sky filmini izleyeceğiz.

Danışmanlık Kulübü ve Danışmanlık Kulübü

İTÜ Danışmanlık Kulubü 1. Danışmanlık Günü

Danışmanlık Kulübü ve Danışmanlık Kulübü

Devrim Arabaları Film Gösterimi

Danışmanlık Kulübü ve Danışmanlık Kulübü

The Aviator Film Gösterimi

Danışmanlık Kulübü ve Danışmanlık Kulübü

Dijital Yayıncılık Semineri

Danışmanlık Kulübü ve Danışmanlık Kulübü

3 Idiots Film Gösterimi