Gülşah
Son 180 günde 3 haber

Miss Turkey 2021'de İTÜ'lü finalist

Birçok kişinin merakla beklediği Miss Turkey 2021 Güzellik Yarışması finalistleri açıklandı. 1 Eylül’de gerçekleşen ön elemeyi geçerek 8 Eylül Çarşamba günü yapılacak finale katılmaya hak kazanan 20 adaydan biri ise İTÜ mezunu. Miss Turkey 2019 güzellik yarışmasında da finalistlerden ikisi İTÜ öğrencisiydi.

Miss Turkey Güzellik Yarışması nedir?

1980 yılından beri "Miss World", "Miss Universe", "Miss Supranational" ve "Miss International" yarışmalarının Türkiye lisans sahibi Miss Turkey Organisation, düzenlediği Miss Turkey Güzellik Yarışmasıyla seçilen dört güzeli, ülkemizi temsil etmeleri amacıyla bu dört yarışmaya yolluyor. Ekip, günümüz kadınının hayata dair hedefleri olan, kendini yenileyen, modern, akıllı ve güzel kadınlar olduğuna inanıyor ve Miss Turkey güzellerinin bu özellikleri günlük yaşantılarına taşımış olduklarını belirtiyor. Organizasyon, Türk insanının özelliklerini ve imajını dünyaya en güzel şekilde anlatmayı hedefliyor.

Bahar KoltukluBahar Koltuklu

Boy: 1.82

Yaş: 24

Yarışmada İTÜ Deniz Bilimleri Fakültesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümü mezunu Bahar Koltuklu, 19 numaradan yarışacak.

arı24 ailesi olarak finale kalan öğrencimiz Bahar Koltuklu'ya başarılar diliyoruz.

Tercihlerde İTÜ: Bölümlerin 2021'de İTÜ içi sıralaması İTÜ 2021-2022 Güz yarıyılında uygulanacak eğitim-öğretim yöntemi belli oldu

Rektör Koyuncu'dan sosyal medyada engel operasyonu

İTÜ'de balık istifi yurt düzeni

İTÜ lisansüstü öğrencisi Bahtiyar Can Karamanlı vefat etti

İTÜ'lülere derslerde yardımcı olacak tablet önerileri

YKS'de dereceye girenlere İTÜ'den burs ve başarı ödülleri